S.S.S.

Otomotiv Satış Sonrası Hizmetlerimiz ve pazardaki uzmanlığımızı ile firmanıza özel çözümler sunalım

Firmanızdan yedek parça tedariği ile ilgili nasıl destek alabilirim?

Otomotiv yedek parça sektöründe uzman ekibimiz ile işletmenizin yapısına uygun bir şekilde uluslararası pazarlardaki doğru ürünlere ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Pazar araştırması, doğru kontakların bulunması, ürün / fiyat analizler ve ithalat süreçleri konularında firmanıza rehberlik ediyoruz.

Stok Satış Verimlilik uygulamaları nedir ?

Atıl stoklar her firmanın başbaşa olduğu önemli problemlerden biridir. Atıl stoklarınız ile ilgili analizlerinize yardımcı olup bu stokları nakit veya yüksek satış hızına sahip ürünlere çevirmenizde yardımcı oluyoruz.

Ürünlerimi kit / set halinde satmak bana ne avantaj sağlar?

Farklı ürün gruplarını birleştirerek set halinde satmanız sadece ürün satışı değil, farklı ürünleri bir araya getirmeniz sebebi ile hizmet satışını da kapsar. Bu da gerek karlılığınızı gerekse müşteri memnuniyetinizi arttırır.

Türkiye'den ürün ithalat edeceğim, ürünlerimi nasıl kontrol edebilirim?

Türkiye’den gerçekleştirdiğiniz ithalatlarda ürünlerinizin gerek kalite gerekse uygunluk olarak kontrolünü yapıyor, fotoğraflı rapor haline getirip sizleri bilgilendiriyor, dilerseniz sevkiyat sürecinde de bilgilendirme yapabiliyoruz.

Ürettiğimiz ürünlerin satışında organizasyonumuz yetersiz, bize nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Ürününüzün pazardaki segmentasyonunu yapıp, doğru satış kanalları ile buluşmasını sağlıyoruz. Mevcut müşteri portföyümüz ile buluşturup pazarda hızlı bir şekilde “Marka” olması yönünde rehberlik ediyoruz.

Ürünüm çok kaliteli fakat A/Market pazarında bilinmiyor. Nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Pazarlama faaliyetlerimiz ile ürününüze uygun aktiviteler geliştirip aksiyon alıyoruz. Markanızı gerek saha çalışmaları gerekse promosyon çalışmaları ile destekleyip bilinilirliğini artırıyoruz, takip çalışmaları ile uzun vadede hedef kitlenizin zihninde tutunmasını sağlıyoruz.

Bize Ulaşın

Aklınıza takılan soruları için bize ulaşın

İletişim

Hakkımızda

Atilla Ticaret Çözümleri olarak Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler / Yedek Parça sektöründe pazardaki uzmanlığımızı kullanarak ve trendleri yakından takip ederek firmanıza özel çözümler geliştiriyoruz.

Hakkımızda